Strzyżenie psów i kotów

Zapraszamy do skorzystania z usług profesjonalnej groomerki pani Doroty Dziubek, która mając ogromne pokłady cierpliwości poradzi sobie z każdym rozbrykanym zwierzakiem nielubiącym grzebienia i nożyczek:)a tak pisze o sobie:

Serdecznie witam wszystkich, którym leży na sercu uroda pupila.
Na początek kilka słów o mnie : jestem groomerem oraz technikiem weterynarii z kilkunastoletnim stażem pracy . Pracowałam jako pielęgniarka weterynarii w Gdyni przez 13 lat. Uprawnienia oraz dyplom groomerski zdobyłam w 2012 roku. Świetnie dogaduję się z czworonogami, które strzygę , nawet tymi mniej skłonnymi do współpracy. Prywatnie mam 2 pieski : Korka i Pado  oraz kotkę Frankę. One również korzystają z moich usług.

Serdecznie zapraszam wszystkich, którzy chcą, aby ich pupil wyglądał elegancko, nawet jeśli nie jest pieskiem wystawowym. Wspólnie z właścicielem ustalimy wygląd fryzury, aby odpowiadała oczekiwaniom, była elegancka, funkcjonalna lub ekstrawagancka .Pamiętajmy, że fryzjer to nie tylko strzyżenie, ale również czesanie, rozczesywanie i usuwanie kołtunów, wyczesywanie martwej sierści, trymowanie psów szorstkowłosych.
Pies lub kot z zadbaną okrywą włosową ma zdrowszą skórę i lepsze samopoczucie.
Zapraszam wszystkich, którzy nie mogą swojemu zwierzakowi poświęcić wystarczająco dużo czasu na pielęgnację w domu.

Każdy czworonóg może liczyć na przyjazną atmosferę i smakołyk, a każdy właściciel na atrakcyjne promocje.

Zapraszam
Dorota Dziubek tel.509-773-195